Serwis informacyjny zawodów regionalnych KonieRegio - KonieRegio

Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności

Rozpoczęcie sezonu otwartego tradycyjnie w Podkowie Leśnej.

ZTiR-A, AMWiM-A oraz I eliminacja ujeżdżeniowego Pucharu Podkowy


W sobotę 6 kwietnia w Stowarzyszeniu Klub Jeździecki Podkowa Leśna, Zawodami Towarzyskimi i Regionalnymi w Ujeżdżeniu rozpocznie się tegoroczny otwarty sezon mazowieckich zawodów jeździeckich.

Będą to jednocześnie Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu oraz I eliminacja rozgrywanego po raz pierwszy cyklu zawodów o Puchar Podkowy.


Puchar Podkowy rozgrywany będzie zarówno w ujeżdżeniu jak i skokach i obejmować będzie:trzy eliminacje i finał.


Ujeżdżenie:

06.04. I eliminacja

26.05. II eliminacja

23.06. III eliminacja

22.09. Finał


Skoki

01.05. I eliminacja

(25) 26.05. II eliminacja

(22) 23.06. III eliminacja

28.09. Finał


Więcej szczegółów w załączonym Regulaminie Pucharu Podkowy.

W kolejnych załącznikach – Propozycje ZTiR-A, AMWiM-A 06.04. SKJ Podkowa

oraz Program ujeżdżenie Debiuty.

Serdecznie zapraszamy!


Regulamin Pucharu Podkowy

ZTiR-A, AMWiM 06.04. Podkowa – Propozycje

Program ujeżdżenie – Debiuty


Wydarzenia tygodnia

W najbliższy weekend na Mazowszu odbędą się zawody: 

22-24.03. HZO-B i HZR-B w KJ Łąck

23-24.03. HPWiM-B KiMK i Amatorzy w SKJ Poczernin

23-24.03. HZTiR-A Aromeriada w KJ Aromer Józefin




Propozycje

22-24.03. HZO-B KJ Łąck

22-24.03. HZR-B KJ Łąck

23-24.03. HPWiM-B KiMK. Amat. SKJ Poczernin

23-24.03. HZTiR-A KJ Aromer Józefin

29-31.03. HZO-A KJ Łąck

29-31.03. HZTiR-A KJ Łąck

06.04. ZTiR-A AMWiM-A SKJ Podkowa Leśna

06-07.04. HZTiR-B KJ Aromer Józefin

06-07.04. HZTiR-B KJ Łąck


Archiwum Propozycji oraz publikacja wstępnych List Startowych (dotyczy zawodów obsługiwanych przez stronę KR) w zakładce Kalendarz.

Wyniki


 

Archiwum Wyników (nie dotyczy wyników na"zawodykonne"  bez ich przesłania do redakcji lub publikacji na stronie WMZJ) znajduje się w zakładce "Kalendarz"

Liga Mazowsza 2019 – regulamin i kalendarz.

Zaczynamy w Kaniach w Lany Poniedziałek 22 kwietnia w SJK PaTataj w Kaniach.


W XII edycji Ligi Mazowsza jest kilka zmian!


Po pierwsze, odbędzie się w tym roku tylko 8 eliminacji oraz jednodniowy finał.

Po drugie, w rankingu LM zamiast klasy P wprowadziliśmy klasę LL Duże Konie :Open”, wys. 80 cm.


Kalendarz zawodów ZTiR-B XII edycji Ligi Mazowsza


22.04. Lany Poniedziałek - SJK PaTaTaj Kanie

01.05. Śr - SKJ Podkowa Leśna

12.05. N - TKKF Hubert Warszawa

01.06. S - SKJ Legia-Kozielska

16.06. N - SKJ Poczernin

29.06. S - SKJ Poczernin

14.07. N - SKJ Poczernin

15.09. N - TKKF Hubert Warszawa

28.09. S - Finał – SKJ Podkowa Leśna


Zaktualizowany Regulamin LM wraz z kalendarzem w załączeniu!


Serdecznie zapraszamy!


Regulamin Ligi Mazowsza 2019


Otwarty Mazowiecki Puchar Młodzików i Dzieci 2019 – kalendarz i regulamin


To będzie już VIII edycja OMPMiD, cyklu skierowanego do najmłodszych adeptów jeździectwa – Młodzików i Dzieci) rozpoczynających swoją przygodę ze sportem jeździeckim.

Podobnie jak w roku ubiegłym rozegranych zostanie 5 eliminacji i finał w 4 konkurencjach: Pony Games, Ujeżdżeniu, Próbach Caprillego oraz Skokach przez przeszkody.


Poniżej prezentujemy kalendarium zawodów,a w załączniku zaktualizowany nieznacznie Regulamin OMPMiD (wraz z kalendarzem).


Kalendarz zawodów:


27.04. (sobota) - Stajnia Bałałajka Budy Michałowskie

19.05. (niedziela) - TKKF Hubert Warszawa

02.06. (niedziela) - Stajnia Bałałajka Budy Michałowskie

16.06. (niedziela) - KJ Amber Horse Milanówek

21.09. (sobota) - Stajnia Bałałajka Budy Michałowskie

06.10. (niedziela) - Finał - TKKF Hubert Warszawa


Serdecznie zapraszamy!


Regulamin OMPMiD 2019

Otwarta Liga Mazowsza WKKW 2018 – podsumowanie


Z roku na rok rośnie popularność Otwartej Ligi Mazowsza WKKW, a także frekwencja zawodników w niej startujących. W piątej już edycji OLM WKKW rozegrano we współpracy w klubami z woj. łódzkiego 7 eliminacji: 3 w Bogusławicach, 2 w Walewicach oraz dwie na Mazowszu – w Kaniach i Starej Miłosnej. Finał rozegrany został w Stowarzyszeniu „Szwadron Jazdy RP” Stara Miłosna.


W tegorocznej edycji sklasyfikowanych zostało 215 zawodników w klasyfikacji Open (jeźdźcy od 12 lat w klasach od LL do C*) plus 34 zawodników w klasyfikacji Amatorów (klasa LL-70). W przypadku WKKW to bardzo dobry wynik!

Ranking OLM WKKW obejmował 7 klas rankingowych dla zawodników + specjalną klasę dla koni rasy małopolskiej w której sklasyfikowano 66 koni tej rasy.

W załączeniu ranking końcowy OLM WKKW 2018.


Pomimo, że cykl rozgrywany jest jako Otwarty, czyli mogli w nim startować i punktować zawodnicy z całej Polski miło nam poinformować, że poza nielicznymi wyjątkami czołowe miejsca w rankingu oraz miejsca na podium przypadły zawodnikom z Mazowsza!


Podium” OLM WKKW 2018


Open (zawodnicy od 12 lat – łącznie od klasy LL do C*)

1. Marta Dziak-Gierlicz SSKJ Grobice

2. Piotr Piasecki KJ Aromer Józefin

3. Magda Mirosz SSKJ Grobice


Klasa P

1. Piotr Piasecki KJ Aromer Józefin

2. Magda Mirosz SSKJ Grobice

3. Weronika Król '04 SKSK Stare Babice


Klasa L (zawodnicy od 19 lat)

1. Halszka Witkowska KU AZS UW Warszawa

2. Marta Jaroszewska KJ Bingo Człekówka

3. Martyna Szwarc bpk MAZ


Klasa L (zawodnicy do 18 lat)

1. Julia Praga '02 JKS Equita Świętochów

2. Hanna Pawłowska '02 LKJ Gabon Walewice

3. Julia Fabijaniak KJ Aromer Józefin


Klasa LL (zawodnicy od 16 lat)

1. Julia Praga '02 JKS Equita Świętochów

2. Anna Królikowska SKJ Beckersport Laszczki

3. Marta Krzemińska '97 KJ Aromer Józefin


Klasa LL (zawodnicy do 15 lat)

1. Antonina Popiel '06 UKS Akademia Jeździecka Dąbrowica

2. Katarzyna Żuchowicka '07 SKJ Legia-Kozielska Warszawa

3. Lidia Rębkowska '05 SSKJ Grobice


Amatorzy - Klasa LL-70

1. Aleksandra Sypuła '99 SKJ Podkowa Leśna

2. Idalia Popławska UKS SJK PaTaTaj Kanie

3. Katarzyna Żuchowicka '07 SKJ Legia-Kozielska Warszawa


Klasyfikacja dodatkowa – Puchar PZHK dla koni rasy małopolskiej

1. PEREZ / Piotr Piasecki KJ Aromer Józefin

2. LAVER / Magda Mirosz SKKJ Grobice

3. FALEN / Kamila Kozon SKSK Stare Babice


Życzymy równie udanego cyklu i zawodów w roku przyszłym!

Dzięki tym rozgrywkom zapoczątkowanym z inicjatywy m.in. SHS Grobice i p. Dariusza Kotyry – i do dziś przez nich moderowanych - mazowieckie WKKW nie tylko wróciło na „mapę Polski”, ale także dynamicznie się rozwija, z coraz większymi sukcesami!

Może trochę brakuje jeszcze na Mazowszu infrastruktury, zwłaszcza w krosach, ale krok po kroku...


Ranking końcowy OLM WKKW 2018

Medaliści MWiM w ujeżdżedżeniu 2018


W dniach 21-23.09. w KJ Aromer rozegrano Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza otaz Puchar Warszawy i Mazowsza Amatorów w ujeżdżeniu.

W rozegranych 8 kategoriach w których toczyła się rywalizacja sklasyfikowano 65 zawodników.


Poniżej zestawienie medalistów:


Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza


Seniorzy:

1. Marcin Woldański / Fantastic Surprise      KS Garo Zaborów

2. Agata Kamionka-Flak / Desert Rose      KS Centurion Zaręby

3. Paulina Martynuska / Cardalco       KJ Milord Falenty

Młodzi Jeźdźcy:

1. Oliwa Laferi-Sapiej ’99 / Donna Agatha        SKJ Legia-Kozielska Warszawa

2. Klaudia Kostrzębska ’98 / Double Affair G, A-Dame De Piqu    

KJ Truskaw

3. Marta Matysik ’97 / Inner        bpk MAZ


Juniorzy:

1. Zuzanna Olszewska '00 / Lesley           bpk MAZ

2. Adrianna Drozd '01 / Draweltino        SSKJ GoldenHorse Koryta

3. Gabriela Węglińska '01 / Andrus          bpk MAZ


Juniorzy Młodsi

1. Helena Kozłowska '04 / Emol       JKS Jagodne

2. Pola Zagórska '04 / Ehrenstein       KJ Plejada Stefanówka

3. Maurycy Wyżykowski '03 / Jack Black      SSKJ Grobice


Kuce – Juniorzy

1. Ewa Golubińska '04 / Delicious PP       KJ Plejada Stefanówka

2. Aurelia von Mauberg '02 / Coednewydd Pepsi     Polski Polo Klub Leoncin

3. Karolina Czyż '02 / Feiner Kerl 77     SJ Poster Piaseczno


Kuce – Juniorzy Młodsi

1. Natalia Ruszkowska '04 / Nugat PP      bpk MAZ

2. Oliwia Kubiak '03 / Druh Hroby Hron     bpk MAZ

3. Maria Walczyńska-Graczyk '06 / Mamba      KS Centurion Zaręby


Kuce – Młodzicy:

1. Michał Sieńko ‘07 / Karino      SSKJ Grobice

2. Ewa Macieszczak '07 / Apasjonata Aureus     KJ Aldragho Piaseczno

3. Martyna Ufnal ’07 / Macbeth/Ramiro      KJ Hippica Polonia Słupno


Puchar Warszawy i Mazowsza Amatorzy


1. Julia Rozesłańska '04 / Saturn nz

2. Nicole Husakowska-Hudzik '99 / Lucy nz

3. Anna Butlewska '01 / Cuma LKS Wolta Żółwin

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w skokach w kategoriach Dużych Koni – podsumowanie i medaliści


W miniony weekend w SKJ Poczernin rozegrano HPWiM-B Dużych Koni.

W dwunastoletniej historii HPWiM-B były to zawody o rekordowej liczbie startujących zawodników – ogółem w 7 kategoriach udział wzięło 106 zawodników (w tym 9-ciu startujących w dwóch różnych kategoriach). 

84 z nich zawody ukończyło z podanym miejscem w klasyfikacji końcowej.


Kategoria Dzieci II – wystartowało 11 zawodników / 8 ukończyło


1. Karolina Klusek '05 / Iskra KJ Akademia Kucania Dawidy - 4 pkt,

2. Julia Ptaszyńska '05 / Cinderella KJ Plejada Stefanówka - 8 pkt.

3. Julia Chudzik '05 / Prezydent II W KJ Bielik Grzegorzewice - 11 pkt.


Kategoria Dzieci I – wystartowało 7 / 7 ukończyło


1. Zofia Gintowt-Juchniewicz '05 / Składnia SJ Poster Piaseczno - 0 pkt.

2. Irena Pawłowska '07 / Meskalina bpk MAZ - 4 pkt.

3. Zuzanna Werelich '05 / Cricova L KJ Wiktorowo - 8 pkt. / rozgr. 0/30,79


Kategoria Junior Młodszy DK – wystartowało 15 / 13 ukończyło


1. Wiktoria Okupny '04 / Logos SSKJ Grobice - 0 pkt.

2. Helena Hamera '04 / Tullamore Dew KU AZS UW Warszawa - 4 pkt. / rozgr. 0/30,03

3. Zuzanna Prymek '06 / T. Gold Quidame Z KJ Aromer Józefin - 4 pkt. / rozgr. 0/32,95


Kategoria Zawodnicy z III licencją – wystartowało 34 / 20 ukończyło


1. Aleksandra Florczak '03 / Diana Equikam Sp. z o.o. Milanówek - 0 pkt. / rozgr. 0/31,87

2. Paulina Sypuła ’01 / Quickstep JKS Wyręba Świętochów - 0 pkt. / rozgr. 0/32,69

3. Anna Królikowska / Romina SKJ Beckersport Laszczki - 0 pkt. / rozgr. 0/34,11


Kategoria Junior – wystartowało 15 / 14 ukończyło


1. Wiktoria Jannasz '05 / Portos SKJ Poczernin - 0 pkt. / rozgr. 0/28,50

2. Nela Wawryniuk '03 / Capriole KJ Sielanka Warka - 0 pkt. / rozgr. 4/29,62

3. Sara Susperrequi-Stempkowska '03 / Elmo Z bpk MAZ - 0 pkt. / rozgr. 9/42,95


Kategoria Młody Jeździec – wystartowało 13 / 13 ukończyło


1. Wiktoria Leszek-Karwańska '01 / Lady Kracher B SKJ Hawajka Majdan - 4 pkt. / rozgr. 0/28,91

2. Natalia Gierszewska '98 / Clandor SKJ Bajardo Augustówek - 4 pkt. / rozgr. 0/30,04

3. Olga Celska '99 / Hip Hop SKJ Beckersport Laszczki - 4 pkt. / rozgr. 0/32,60


Kategoria Senior – wystartowało 11 / 9 ukończyło

1. Agata Vollenhoven / Bastion SKJ Legia-Kozielska Warszawa - 4 pkt. / rozgr. 0/29,45

2. Izabela Tomaszewska / Szimano SJ Poster Piaseczno - 4 pkt. / rozgr. 0/32,72

3. Paweł Kaliciński / Eldorenus Z Stow. WKJ Warszawa - 5 pkt. / rozgr. 0/37,25


Gratulujemy medalistom oraz wszystkim uczestnikom!


Niebawem – bo już od soboty, także w Poczerninie – kolejne emocje pucharowe i druga część HPWiM w skokach – w kategoriach Kuce i Małe Konie oraz Amatorów.

Medaliści OMWiM w WKKW 2018


W dniach 15-16.09 w KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna w ramach Zawodów Krajowych WKKW rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w WKKW.


Poniżej publikujemy „nieoficjalnie” zestawienie medalistów OMWiM-C

„Nieoficjalne”, ponieważ w przypadku OMWiM-C w kategorii Kuce w wynikach zapisane jest, że jedna zawodniczka zdobyła medal złoty i brązowy, co jest niezgodne z Regulaminem OMWiM-C 2018 i przynajmniej w tym przypadku wyniki powinny być skorygowane!


Oczywiście wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za walkę!


Seniorzy

1. Jarosław Wygachiewicz / Gala KJ Strzała Krubiczew

2. Marta Dziak-Gierlicz / Szenila SSKJ Grobice

3. Kamila Kozon '99 / Falen KSK Stare Babic


Juniorzy

1. Antoni Baran '02 / Epikur KJ Aromer Józefin

2. Weronika Król '04 / Lismakeegan Chester KSK Stare Babice

3. Rafał Okupny '02 / Dieleila SSKJ Grobice


Juniorzy Młodsi

1. Weronika Król '04 / Kemara KSK Stare Babice

2. Julia Witkowska ’05 / Chester SKJ Beckersport Laszczki

3. Wiktoria Okupny ’04 / Dieleila SSKJ Grobice


Młodzicy

1. Katarzyna Żuchowicka '07 / Desert General SKJ Legia-Kozielska Warszawa

2. Nina Dubowska '05 / Burzan SSKJ Grobice

3. Lidia Rębkowska '05 / Marsylia SSKJ Grobice


Kuce

1. Antonina Popiel ’06 / Spinway Memento UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica

2. Katarzyna Żuchowicka '07 / Chopin SKJ Legia-Kozielska Warszawa


Amatorzy

1. Natalia Dragan '03 / Jaspis bpk MAZ

2. Natalia Rapacka-Zimny '02 / Grease Lighting KSK Stare Babice

3. Sebastian Król / Foxi KSK Stare Babice


Trzy medale Mazowszan w rankingu końcowym Pucharu Polski WKKW 2018


Puchar Polski WKKW to aż 16 zawodów krajowych ZK-C wchodzących do rankingu jako eliminacje + zawody finałowe, a sam ranking Pucharu Polski obejmuje 7 kategorii.

W ramach tegorocznej edycji startowało w czasie różnych zawodów także wielu zawodników z Mazowsza i w sumie w rankingach PP znalazło się ich 56!


Ostatecznie Mazowszanie zdobyli w PP 3 medale – dwa złote i jeden brązowy oraz 10 miejsc punktowanych (1-8 miejsce).

Patrząc także i jednocześnie na wyniki w Mistrzostwach Polski i np. OLM WKKW był to zdecydowanie dobry rok dla mazowieckiego WKKW!


Wyniki końcowe Pucharu Polski w WKKW:


Seniorzy:

1. Mariusz Kiempa SCSJ Coval Biały Bór

2. Joanna Pawlak KJ Pawlak Equestrian Wrocław

3. Paweł Warszawski SJ Baborówko

---------

5. Małgorzata Korycka Milanowska Fundacja na Rzecz Rozwoju i Sportu

9. Jan Kamiński Milanowska Fundacja na Rzecz Rozwoju i Sportu


Puchar Polski

Seniorzy:

1. Mariusz Kiempa SCSJ Coval Biały Bór

2. Joanna Pawlak KJ Pawlak Equestrian

3. Paweł Warszawski SJ Baborówko

---------

4. Jan Kamiński Milanowska Fundacja na Rzecz Rozwoju i Sportu

10. Marta Dziak-Gierlicz SSKJ Grobice

13. Małgorzata Korycka Milanowska Fundacja na Rzecz Rozwoju i Sportu

16. Małgorzata Świderek-Baran KJ Aromer Józefin


Młodzi Jeźdźcy:

1. Wiktoria Knap '99 ZKS Drzonków

2. Roksana Fortuniak '97 KJ Pawlak Equestrian Wrocław

3. Paulina Maciejewska '98 ZKS Drzonków

---------

5. Weronika Krzyśpiak '99 KJ Dziecinów

7. Agnieszka Zuchniak '99 Milanowska Fundacja na Rzecz Rozwoju i Sportu

8. Zofia Pogodzińska '99 UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica

10. Kamila Kozon '99 SKSK Stare Babice


Juniorzy:

1. Julia Gillmaier '00 KS Gillmaier Żelazów

2. Helena Zagała '00 SKJ WJ Piaseccy Equestrian Jedwabno

3. Filip Dziuba '00 KJ Jaroszówka

---------

11. Alicja Tropiło '01 KJ Dziecinów

15. Hanna Pogodzińska '01 UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica

17. Paulina Kaczmarz-Chojnacka '01 KJ Aldragho Piaseczno

27. Antoni Baran '02 KJ Aromer Józefin

30. Rafał Okupny '02 SSKJ Grobice


Juniorzy Młodsi:

1. Diego Pieniaszek '03 PLJ Dziemiany

2. Gabriela Kozłowska '04 SJ Baborówko

3. Karolina Ślązak '04 LZJ Drama Zbrosławice

---------

5. Nikolina Czuchaj '03 KJ Aromer

6. Justyna Kociankowska '03 Milanowska Fundacja na Rzecz Rozwoju i Sportu

10. Maurycy Wyżykowski '03 SSKJ Grobice

i dalszych 10 zawodników z Mazowsza w rankingu


Młodzicy

1. Julia Witkowska '05 SKJ Beckersport Laszczki

2. Paulina Kiempa '06 HKS Lotna Słupsk

3. Zofia Michalak '05 bpk MAZ

---------

10. Antonina Popiel '06 UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica

i dalszych 8 zawodników z Mazowsza w rankingu


Amatorzy

1. Magda Mirosz SSKJ Grobice

2. Julia Bronś '98 KJ Pawlak Equestrian Wrocław

3. Weronika Mikołajczak '99 RKJ Racot

---------

10. Grzegorz Gburzyński SSKJ Grobice

… i dalszych 19 zawodników z Mazowsza w rankingu...


Pełne rankingi dostępne są na stronie PZJ w zakładce Puchar Polski WKKW


Komunikat Zarządu PZJ w sprawie ubezpieczeń w 2019 roku!!!


W dniu 03.11.br. ukazał się na stronie PZJ następujący komunikat:


Na wniosek Kolegium Sędziów PZJ, Zarząd wprowadza zapis do Regulaminu Rejestracji i Licencji, iż licencje zawodników na rok 2019 mogą być wystawiane wyłącznie po przedstawieniu potwierdzenia zawarcia polisy ubezpieczeniowej na cały okres obowiązywania licencji, czyli do 31 grudnia 2019.


W takiej sytuacji posiadanie licencji PZJ będzie równoznaczne z pewnością posiadania polisy NWW przez cały rok startów.


Zwalnia to zawodników z przedstawiania swoich polis podczas zawodów, a sędziowie z konieczności ich kontroli.


Polisy ubezpieczeniowe można zawierać na okres 12 miesięcy, jednak mogą one być podpisane z 1-2 miesięcznym wyprzedzeniem (w zależności od firmy ubezpieczeniowej).


Osoby, które posiadają kończące się trakcie roku 2019 mogą wypowiedzieć u swoich ubezpieczycieli aktualną polisę (na podobnych zasadach jak polisy OC w przypadku sprzedaży) i zawrzeć je ponownie od 1 stycznia do 31 grudnia.


Podobna procedura obowiązywać będzie w następnych latach.”


Komentarz!

Jest to pewien mały krok do przodu w kierunku uregulowania spraw związanych z wymaganą dokumentacją w czasie zawodów, ale dotyczący niestety tylko licencji PZJ!

Nic nie wiadomo co w przypadku licencji regionalnych, „oddelegowanych” przez PZJ do wystawiania w WZJ-tach. Czy wobec faktu, że ukazują się one jedynie obowiązującym sędziów systemie bazy danych zawodników PZJ, czyli bazie Artemor, obowiązuje ten sam zapis? Czy może każdy WZJ ustala sobie swoje własne zasady w tym zakresie?

O ubezpieczeniach i ich sprawdzaniu w przypadku zawodników niezarejestrowanych w konkursach „towarzyskich” nic nie napisano, czyli zgodnie z wcześniejszą decyzją Zarządu w tej sprawie decydują opracowane w danym WZJ-cie Regulaminy rozgrywania konkursów i Zawodów Towarzyskich lub komunikaty w tych sprawach!

L.D.

Medaliści MWiM Kuce i Małe Konie oraz Amatorzy

w skokach przez przeszkody 2018


W dniach 28-30.09. w SKJ Poczernin odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Kuców i Małych Koni oraz Amatorów w skokach przez przeszkody.

Łącznie w 7 kategoriach sklasyfikowano 104 pary (65 Kuców i MK + 39 Amatorzy), co jest rekordem w historii tych rozgrywek


Niestety nie możemy opublikować ogólnodostępnych, zbiorczych i końcowych wyników tych zawodów (nadal brak tych wyników na stronie WMZJ i w innych mediach, podobnie jak MWiM w ujeżdżeniu). 

Bardziej zainteresowani mogą zajrzeć na zawodykonne.pl, ale nie są to, po pierwsze wyniki pełne wyniki, po drugie są to wyniki on-line, a nie oficjalne, zaakceptowane przez Sędziego Głównego. 

Poniżej medaliści poszczególnych kategorii wg strony zawodykonnne.pl:.


Kuce gr. A1

1. Martyna Ufnal ’07 / Ramiro       KJ Hippica Polonia Słupno

2. Kornelia Pawłowska '07 / At Last Ravishing Ruby        bpk MAZ

3. Wiktoria Rembelińska '09 / Santino           KJ Wiktorowo

Kuce A2:

1. Ewa Mecieszczak '07 / Apasjonata Aureus    KJ Aldragho Piaseczno

2. Katarzyna Żuchowiecka '07 / Chopin         SKJ Legia-Kozielska Warszawa

3. Irena Pawłowska '07 / Ninette L          bpk MAZ

Kuce gr. B:

1. Karolina Szaniawska ’06 / Kuba      KJ Akademia Kucania Dawidy

2. Zuzanna Tomaszewska '05 / Fluks   KJ Akademia Kucania Dawidy

3. Jagna Grabowska '04 / Zygzak        KU AZS UW Warszawa

Kuce 140 gr. C:

1. Zuzanna Różyc ’05 / Stella Pack Jurasek       SKJ Legia-Kozielska Warszawa

2. Alicja Markiewicz '05 / L-Brenda          UKS Primo Kozery

3. Laura Pertkiewicz '04 / Demon Del        JKS Olsza

Kuce gr. D:

1. Nelly Żabowska-Żychowicz '06 / Mister      KJ Hawanka Majdan

2. Iga Bors '05 / Shadow            SKJ Ponylandia Wojciechowice

3. Karolina Klusek ’05 / Vales Blueray      KJ Akademia Kucania Dawidy

MK gr. E:

1. Franciszek Jurzak '03 / La Cumparsita        SKJ Ponylandia Wojciechowiece

2. Dagmara Poleszak '04 / Hazelhorst's Diamo     KJ Wiktorowo

3. Alicja Iwaszczuk '01 / Psotka           KJ Wiktorowo

Amatorzy

1. Konstancja Przybylska '05 / Izis KL          SKJ Hawajka Majdan

2. Helena Szmalc '01 / Qiestus         KJ Wiktorowo

3. Lena Gorczyca '06 / Orchid's Riley RJT        SKJ Ponylandia Wojciechowice


Nowy Regulamin Kadry W-MZJ i nie tylko...


Zarząd W-MZJ w dniu 08.10.2018 przyjął nowy tekst „Regulaminu Kadry Wojewódzkiej Województwa Mazowieckiego w Jeździectwie”, czyli w skrócie Regulaminu Kadry W-ZMJ.

Jest to kolejny krok (po przywróceniu kadry wojewódzkiej przez poprzedni Zarząd) w kierunku formalnego określenia zasad powoływania zawodników do kadry W-MZJ, zasad jej funkcjonowania oraz finansowania z różnych żródeł.

Mamy do tego Regulaminu kilka merytorycznych uwag, ale na początek zostały one przekazane Przewodniczącej Rady Trenerów p. Agnieszce Guzowskiej.


Na tym samym posiedzeniu został również przyjęty: „Regulamin Rady Trenerów W-MZJ”, która działa w składzie:

Agnieszka Guzowska - Przewodnicząca – sprawy skoków

Klaudyna Pisarska – Z-ca Przewodniczącego – sprawy ujeżdżenia

Jan Kamiński – sprawy WKKW

Zbigniew Dukaj – sprawy szkoleniowe

Grażyna Hucz – Koordynator Kadry W-MZJ


Trzecim ważnym dokumentem przyjętym przez Zarząd jest „Podział obowiązków członków Zarządu”.


Wszystkie te trzy istotne dla funkcjonowania związku dokumenty w załączeniu.


Regulamin Kadry W-MZJ

Regulamin Rady Trenerów W-MZJ

Zakres Obowiązków Zarządu W-MZJ

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego